- Викривачі корупції
- Очищення влади
- Суб`єктам декларування
- Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення
- Новини ВЗК
- Електронне декларування та заходи здійснення фінансового контролю
- Роз’яснення щодо застосування окремих положень ЗУ «Про запобігання корупції
- Правила етичної поведінки
- Звіти про антикорупційну діяльність
- Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
- Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, захист викривачів
- Антикорупційні програми НПУ, оцінка корупційних ризиків у діяльності НПУ
- Антикорупційне законодавство
- Спеціально уповноважені підрозділи НПУ у сфері протидії корупції
- Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання
- Уповноважений підрозділ з питань запобігання корупції в ДПП
- Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції
Викривачі корупції
«ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ»
стосовно поліцейських, державних службовців та інших працівників структурних підрозділів апарату Департаменту патрульної поліції та його територіальних (відокремлених) підрозділів.
ШАНОВНИЙ ВИКРИВАЧУ!
На цій сторінці Ви можете залишити повідомлення відділу запобігання корупції Департаменту патрульної поліції про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), учинених поліцейськими, державними службовцями та іншими працівниками структурних підрозділів апарату Департаменту патрульної поліції та його територіальних (відокремлених) підрозділів.
Зазначене повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення цього Закону, яке може бути перевірене. Таке повідомлення підлягає попередній перевірці в строк не більш як десяти робочих днів, про результати якої Вас буде поінформовано в триденний строк з дня завершення такої перевірки.
За результатами попередньої перевірки службова особа, відповідальна за її проведення, приймає одне з таких рішень:
• призначити проведення внутрішньої (службової) перевірки інформації
у разі підтвердження фактів, викладених у повідомленні, або необхідності подальшого з’ясування їх достовірності;
• передати матеріали до органу досудового розслідування у разі встановлення ознак кримінального правопорушення або до інших органів, уповноважених реагувати на виявлені правопорушення відповідно до Кримінального процесуального кодексу України;
• закрити провадження у разі непідтвердження фактів, викладених
у повідомленні.
У разі якщо отримана інформація про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону не належить до компетенції відділу запобігання корупції ДПП, Вам буде повідомлено про це у триденний строк без проведення попередньої перевірки. Внутрішня (службова) перевірка або розслідування за повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону проводиться у строк не більше 30 днів з дня завершення попередньої перевірки. Якщо у зазначений строк перевірити повідомлену інформацію неможливо, строк перевірки інформації подовжується до 45 днів, про що Вам буде повідомлено.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо
у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься у повідомленні, неможливо, строк розгляду повідомлення продовжується до 30 днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної в повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону керівництво Департаменту патрульної поліції вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а в разі виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта в сфері протидії корупції.
Kанали зв’язку для повідомлення про корупцію:
• спеціальна телефонна лінія для повідомлень викривачів: в.н. (8 440) 01 16
• електронна пошта відділу запобігання корупції ДПП: vzk.dpp@patrol.police.gov.ua.
• завантажити Шаблон повідомлення викривача;
• поштова адреса: вул. Федора Ернста, 3, м. Київ, 03048.