Дорожньо-транспортні пригоди

Як дізнатися, коли і в який суд відправлено адміністративні матеріали справи про ДТП?

Дізнатися інформацію по справі про ДТП можна, зателефонувавши на гарячу лінію патрульної поліції за номером (044) 287-82-82. Зауважте, що звертатися про надання інформації по справі повинен безпосередній учасник відповідного ДТП. Інформацію, що стосується інших учасників пригоди, він отримати не зможе відповідно до закону «Про захист персональних даних». Так само її не нададуть і третім сторонам.

Чому так довго готуються довідки Ф2 про обставини ДТП на запити страхових компаній?

Термін видачі патрульною поліцією довідок Ф2 зростає у зв’язку зі збільшенням кількості запитів, що надходять від страхових компаній. Втім, усі вони видаються у визначений термін — до 30 робочих днів.

Чи можливе впровадження платних послуг щодо пришвидшеного отримання довідок Ф2 про обставини ДТП?

Ні, на сьогодні це неможливо.

Чи можна поскаржитися на неправильне чи неналежне оформлення ДТП?

Так. Ми приймаємо усі ваші зауваження й поради. Ви можете зареєструвати їх, зателефонувавши на гарячу лінію патрульної поліції за номером (044) 287-82-82, надіслати на електронну адресу public@patrol.police.gov.ua або звичайною поштою до відповідного Управління патрульної поліції, адресу якого можна знайти у Контактах. Ми працюємо над тим, щоб робота патрульних поліцейських викликала менше зауважень.