Оголошення про переможців конкурсу на посаду поліцейського роти № 5 ( з обслуговування міста Сарни ) батальйону управління патрульної поліції у Рівненській області Департаменту патрульної поліції

Поліцейська комісія № 20 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського роти № 5 ( з ослуговування міста Сарни ) батальйону управління патрульної поліції у Рівненській області Департаменту патрульної поліції, оголошеного 09 грудня 2022 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського роти № 5 ( з обслуговування міста Сарни ) батальйону управління патрульної поліції у Рівненській області Департаменту патрульної поліції відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням.

Читайте також