Один донор за процедуру може врятувати до трьох життів: патрульні вкотре завітали до станцій переливання крові, щоб стати донорами

Бути донорами крові для патрульних поліцейських — добра традиція. Ми усвідомлюємо всю важливість та актуальність донорства, тож періодично збираємося разом у своїх містах та здаємо кров. Цього разу патрульні поповнили банки крові у Києві, Житомирі, Тернополі, Кременчуці, Львові та Кропивницькому.

Повномасштабне вторгнення нелюдів докорінно змінило все наше життя. І попри всі жахіття, ми демонструємо справжні дива — дива єдності, хоробрості, незламності. Наші захисники дивують увесь світ своїм завзяттям та бойовою майстерністю, а ми — гідно віддячуємо їм своєю підтримкою.

Потреба в донорській крові лишатиметься стабільно високою аж до перемоги, і ми можемо зробити свій вклад у цю перемогу. Донорської крові потребують також цивільні, що постраждали внаслідок воєнних дій. Не скасувала війна і потерпілих у ДТП, планових операції, онкологічних захворювань, ускладнених пологів.

Потенційним донорам крові перед донацією не обов‘язково знати свою групу крові. Охочі можуть поділитися цільною кров’ю, еритроцитами, плазмою, тромбоцитами. У нашій країні пропагують саме добровільне безоплатне та регулярне донорство, що зможе забезпечити потреби в будь-який момент.

Як стати донором?
Люди часто переймаються, що буцімто недостатньо роблять для наближення Перемоги. Долучившись до донорського руху, ви вже ніколи не зможете сказати про себе подібного. Одна донація здатна врятувати три життя — життя трьох фантастичних бійців, завдяки яким ми з вами усе ще живі та здорові.

Тож долучитися до важливої місії можна, якщо:
ви повнолітня людина;
ваша вага становить 50 кг або більше;
у вас відсутні абсолютні або тимчасові обмеження щодо донорства.

Діймо злагоджено, зберігаймо кров гарячою, а розум холодним.

Віримо в Україну, в Сили оборони і в кожного, хто на своєму місці наближає нашу Перемогу.