Волинські інспектори прийшли на допомогу травмованому чоловіку

“На автозаправці чоловік стікає кров’ю”, — такий виклик сьогодні вранці отримали луцькі патрульні Олена Дзеблюк та Іван Савицький.

Інспектори негайно вирушили за вказаною адресою — на вулицю Ківерцівську. Прибувши на місце, вони побачили громадян, що скупчилися навколо чоловіка, який лежав на землі. В останнього на грудях виднілася чимала рана, з якої невпинно пульсувала кров.

Поліцейські затиснули травмоване місце та контролювали стан потерпілого до приїзду швидкої допомоги. Також вони підтримували з громадянином розмову, аби той не знепритомнів. Чоловік розповів патрульним, що зранку поїхав в ліс по гриби, випадково спіткнувся та впав на свій ніж. Оскільки в лісі не було зв’язку, викликати медиків він не міг, тому сів у своє авто та самотужки дістався до міста.

Згодом на місце прибули медики, вони надали травмованому кваліфіковану допомогу та госпіталізували його. Інспектори супроводили карету швидкої до лікувального закладу, де чоловіка поклали в реанімаційне відділення.

Друзі, ніколи не нехтуйте технікою безпеки під час використання колотих та ріжучих предметів. Ніж, зокрема, носіть у чохлі, не розташовуйте його на тілі біля життєво важливих органів. Також цих елементарних правил навчайте і своїх дітей.