Один чоловік стріляв заради розваги, а другий — під час конфлікту. Патрульні Львова швидко знайшли порушників

Учора вдень екіпажі патрульної поліції 3-го батальйону отримали повідомлення, що біля торгового центру на вулиці Шевченка, невідомий двічі стріляв з предмету, схожого на пістолет. Після цього сів в автомобіль Renault Logan і поїхав.

Патрульні виявили згаданий транспортний засіб на вулиці Мазепи і зупинили. Виявилося, що це таксі, а пасажир — це той чоловік, який стріляв біля торгового центру. Він сказав, що щойно придбав цей пістолет і вирішив одразу перевірити, як той стріляє. Після цьогоріч 34-річний львів’янин поїхав у ліс де, з його слів, здійснив ще кілька пострілів заради розваги.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Предмет, схожий на пістолет вилучили.

Ще один випадок трапився на вулиці Володимира Великого. Внаслідок конфлікту між двома водіями, один з них здійснив постріл угору. Після цього поїхав на своєму автомобілі, Daewoo Lanos в напрямку вулиці Княгині Ольги. Там його і зупинили патрульні.
21-річний львів’янин продовжив конфліктувати з патрульними. У нього виявили згаданий пістолет і копію дозволу на нього. На місце події викликали відповідні служби.