Тернопільські ТОРівці по гарячих слідах виявили й затримали ймовірного правопорушника

Сьогодні, близько 2-ї години ночі, патрульні отримали повідомлення про бійку на вул. Замковій. Заявниця розповіла, що в під’їзді багатоповерхівки чути голосні крики та благання про допомогу.

Поліцейські негайно прибули за вказаною адресою та виявили в під’їзді двох чоловіків зі слідами побиття. Один з них лежав на сходах з розбитою головою та сильною кровотечею. Охоронці порядку викликали на місце події карету швидкої медичної допомоги, а до приїзду лікарів власними силами намагались зупинити кровотечу. Окрім того, інспектори постійно підтримували розмову з чоловіком, щоб той залишався при тямі. Інший же громадянин розповів охоронцям порядку, хто наніс їм тілесні ушкодження та описав зовнішність кривдника. Поліцейські передали потерпілих лікарям та розпочали пошуки кривдника.

Обстеживши під’їзд, інспектори виявили чоловіка, схожого за описом заявника. Він мав сліди крові на одязі та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Патрульні затримали громадянина та викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події.