Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янську

Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янську

Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янськуВкрай стурбована дівчина стояла на даху будинку на вулиці Торській. Її побачила випадкова громадянка, яка поглянула у своє вікно, та одразу зателефонувала до поліції.Екіпаж патрульних у складі Сергія Морозова, Марка Кириленка та Валентина Дещенка, за лічені хвилини прибув на місце події.Валентин залишився внизу, аСергій та Марк піднялися на 9-й поверх будинку, але дах там був зачинений. Тож поліцейські вирішили розділитися та обшукати виходи на дах з інших під’їздів. Завдяки допомозі мешканців будинку, патрульним вдалося знайти ключі від даху в іншому під’їзді.Усе це відбувалося дуже швидко, аби дівчина не встигла заподіяти собі шкоди.Піднявшись на дах, поліцейські почали вмовляти дівчину не робити необачних кроків і дати патрульним допомогти їй. Спочатку вона не бажала розмовляти, але трохи пізніше вже пішла на контакт. Результатом перемовин стало те, що дівчина зробила крок назад.Упевнившись, що дівчина на безпечній відстані від краю даху, патрульні разом зі слідчим негайно піднялись на дах ліфтової, зняли її та заспокоїли. Унизу вже чатували медики, яким передали врятовану.Дякуємо поліцейським за ще одне збережене життя.24/7 служимо та захищаємо!

Опубліковано Патрульна поліція України Неділя, 10 листопада 2019 р.

Вкрай стурбована дівчина стояла на даху будинку на вулиці Торській. Її побачила випадкова громадянка, яка поглянула у своє вікно, та одразу зателефонувала до поліції.

Екіпаж патрульних у складі Сергія Морозова, Марка Кириленка та Валентина Дещенка, за лічені хвилини прибув на місце події.

Валентин залишився внизу, а
Сергій та Марк піднялися на 9-й поверх будинку, але дах там був зачинений. Тож поліцейські вирішили розділитися та обшукати виходи на дах з інших під’їздів. Завдяки допомозі мешканців будинку, патрульним вдалося знайти ключі від даху в іншому під’їзді.

Усе це відбувалося дуже швидко, аби дівчина не встигла заподіяти собі шкоди.

Піднявшись на дах, поліцейські почали вмовляти дівчину не робити необачних кроків і дати патрульним допомогти їй. Спочатку вона не бажала розмовляти, але трохи пізніше вже пішла на контакт. Результатом перемовин стало те, що дівчина зробила крок назад.

Упевнившись, що дівчина на безпечній відстані від краю даху, патрульні разом зі слідчим негайно піднялись на дах ліфтової, зняли її та заспокоїли. Унизу вже чатували медики, яким передали врятовану.

Дякуємо поліцейським за ще одне збережене життя.

24/7 служимо та захищаємо!