У Рівному зустріли черговий евакуаційний потяг

 
Учора на залізничному вокзалі Рівного зустріли черговий евакуаційний потяг з областей, де ведуть активні бойові дії.
 
Цього разу до міста прибуло 30 людей, які через війну були змушені залишити свої домівки та шукати безпечніше місце для життя.
 
На пероні пасажирів зустрічали поліцейські, рятувальники, медики, представники місцевої влади та волонтери. Після тривалої дороги людям допомагали з речами, надавали необхідну інформацію та підтримку.
 
За кожною такою подорожжю — непрості рішення, хвилювання за рідних і невідомість попереду. Кожен із прибулих везе із собою непросту історію, але також віру в те, що попереду чекають кращі часи.
 
Ми й надалі будемо поруч із тими, хто потребує допомоги та підтримки в ці непрості часи.
 
Разом — сильніші.