Дзвоник перемоги для маленького героя із Рівненської області

 
Учора для 7-річного Влада пролунав особливий дзвоник — дзвоник перемоги над хворобою.
 
Дев’ять місяців хлопчик мужньо боровся з онкологічним захворюванням в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. І ось тепер він повернувся додому в стані ремісії.
 
Ми долучилися до привітань маленького героя з цією важливою перемогою. Влад дуже любить поліцейських і мріє в майбутньому стати одним із нас, тож наша поява стала для нього приємною несподіванкою.
 
А вдома на нього вже чекали мама, тато, двоє молодших братиків та сестричок — найбільша підтримка і опора на шляху до одужання.
 
Учора дзвоник перемоги пролунав для Влада. Нехай він стане символом надії для всіх дітей, які зараз проходять лікування, та нагадуванням про те, що після найважчих випробувань обов’язково настає перемога.