Розширення зони роботи патрульної поліції + девʼять громад Хмільницького району Вінниччини

 
Учора розпочав роботу новостворений батальйон патрульної поліції з обслуговування Хмільницького району УПП у Вінницькій області ДПП — і тепер весь Хмільницький район Вінницької області патрулюється нами.
 
Наразі новостворений підрозділ налічує 141 поліцейського, 23 з яких — учасники бойових дій. Усі вони забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок у найвіддаленіших від районного центру громадах, тобто патрульна поліція стає максимально наближеною до людей не лише в обласних центрах та великих містах. Ми реагуватимемо на повідомлення і допомагатимемо всім, хто цього потребує.
 
“Я хочу вас усіх привітати з визначним днем для регіону — зі створенням батальйону патрульної поліції, який буде обслуговувати весь район. Ми стоїмо щитом не лише на фронті, а й на умовно мирних територіях”, — звернувся до патрульних заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич.
 
Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков додав: “Ми маємо захищати наших людей, бо ніхто більше цього не зробить. Дуже вам дякую, що ви приєдналися до наших лав. Запам’ятайте: сила — у колективі, а колектив у нас потужний. Із часом ви це дізнаєтесь. Тримаємо плече побратима, посестри і працюємо на перемогу, на захист наших громадян”.
 
Привітальне слово присутнім також сказав керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Джошуа Тембладор: “Це велике досягнення, тому що поліція зараз, як на передовій, так і по всій Україні. Я хочу висловити підтримку й запевнення, що ми в Посольстві США, як і Сполучені Штати Америки загалом, підтримуємо вас і будемо стояти з вами до перемоги”.
 
Дякуємо за постійну підтримку нашим партнерам: U.S. Department of State: Bureau of Intl Narcotics & Law Enforcement (INL), які роблять нашу службу кращою та допомагають у розвитку багатьох проєктів.
 
Ми докладемо максимум зусиль, щоб зробити регіон ще безпечнішим. Служимо українському народу! Тримаємо стрій!