Системі автоматичної фіксації порушень ПДР — 4 роки

 
Наразі 265 приладів контролю працюють у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками. Камери функціонують у 25 містах та 15 областях держави, окрім областей, де тривають бойові дії.
 
Лише за цей рік ми підключили до системи фіксації 50 приладів контролю, з них відновили роботу 19 приладів, які були підключені до вторгнення рф, та 31 прилад підключено вперше.
 
За 4 роки поліцейські винесли понад 10 мільйонів постанов — саме стільки разів ми притягнули до відповідальності порушників швидкісного режиму та тих, хто не дотримувався правил проїзду смугою громадського транспорту. З цієї кількості було виконано 89% постанов та сплачено штрафів на загальну суму понад 2,1 мільярда гривень.
 
Швидкість залишається однією з найпоширеніших причин ДТП з тяжкими наслідками. Проте, за 4 роки роботи в місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП з тяжкими наслідками знизилась втричі.
 
До запуску системи фіксації кількість ДТП з загиблими та/або травмованими в місцях встановлення приладів контролю становила — 541, наразі — 175 (47 випадків з причини перевищення швидкості).
Наша мета — “Vision Zero” (нульова смертність на дорогах). І ми невпинно до неї ідемо.
 
Дякуємо всім, хто долучився до дуже кропіткого процесу створення і розвитку системи автоматичної фіксації!
 
Далі – більше.