Друзі, хочемо розповісти вам про патрульного на війні.

Знайомтесь — це бойовий медик і водій кейсевака з позивним “Ґодзілла”.

У мирному житті Сергій Богдан — ТОРівець, стронгмен, люблячий батько й чоловік.

Повномасштабне вторгнення росії Сергій зустрів у місті Сєвєродонецьк Луганської області на посаді заступника командира роти ТОР. Перший місяць вторгнення Сергій, разом із колегами, займався щоденною евакуацією мирних мешканців із палаючого Сєвєродонецька, Лисичанська та інших прифронтових міст.

Після організованого виїзду з уже майже вщент зруйнованого Лисичанська Сергій, не зміг склавши руки, сидіти та дивитись, як ворог топче нашу землю і, долучився до зведеного загону Департаменту патрульної поліції, що дає відсіч збройній агресії на сході нашої країни.

Тут він і дістав свій позивний “Ґодзілла” за надлюдську силу й габарити. Та розміри його серця не пропорційно більші за нього самого.

Ні для кого не є секретом, що в містах та селах на лінії вогню дуже багато покинутих хатніх тварин. Так от наш герой не може залишити без уваги жодного з хвостиків, які приходять поласувати смаколиком.

Здоровий, кремезний, бородатий воїн перетворюється на дитину, коли до нього підходить безпритульна собака чи кицька.

Одного разу “Ґодзілла” не міг встати з ліжка годину, бо на його руці заснуло маленьке цуценя і він не хотів його будити.

Велика людина з великим серцем. І це знає та розкаже вам кожен, хто з ним знайомий.