5 насичених тижнів теорії та практики: ще 24 поліцейські завершили курс з підготовки тактичних груп патрульної поліції

Упродовж цього часу патрульні освоювали:
поглиблену вогневу підготовку,
тактику самозахисту, зокрема спеціальні прийоми боротьби,
тактичну медицину,
планування і виконання операцій з високим ризиком небезпеки,
особливості роботи в приміщеннях зі зброєю.

А також вдосконалювали навички зупинки, штурму транспортних засобів і відпрацьовували сценарії в максимально реальних умовах — на полігоні.
 
Навчання проводили сертифіковані інструктори з підрозділу тактичної підтримки патрульної поліції, які раніше перейняли відповідний досвід в американських колег. Цей курс ініційований та проведений Департаментом патрульної поліції, за підтримки відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.
 
Сьогодні ж 24 поліцейські отримали сертифікати про успішне завершення навчання. Вперше підрозділи з тактичної підтримки патрульної поліції вийдуть на вулиці Чернівців, а патрульні з Харкова, Дніпра та Одеси поповнять уже сформовані команди.

Привітав патрульних із успішним завершенням курсу начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков: “Молодці. Пишаюся тим, що ви пройшли цей непростий курс і готові до виконання спеціалізованих завдань”.

Заступник керівника відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Ерік Пагнер побажав патрульним наснаги, не зупинятися на досягнутому, щоб ставати ще кращими: “Безпека, як ніколи, на першому місці для усіх нас”.

Дякуємо за постійну підтримку й співпрацю нашим партнерам U.S. Embassy Kyiv Ukraine, U.S. Department of State: Bureau of Intl Narcotics & Law Enforcement (INL), ICITAP.
 
Зауважимо, що поліцейські підрозділу тактичної підтримки тактико-оперативного реагування патрульної поліції забезпечують силову підтримку патрульної поліції, їхнім основним завданням є відпрацювання викликів з високим рівнем небезпеки. В процесі службової діяльності, вони також надають силову і тактичну підтримку багатьом іншим підрозділам НПУ.

Вітаємо колег з успішним завершенням курсу. Тільки вперед!