Запорізькі патрульні запобігли спробі самогубства

https://www.facebook.com/zaporizhiapolice/videos/460939012341445

Сьогодні поліцейським надійшло повідомлення про спробу самогубства на вулиці Цитрусовій в одній із багатоповерхівок. Заявниця повідомила, що її сусід сидить на підвіконні у своїй квартирі й погрожує стрибнути, двері нікому не відчиняє.

Інспектори 4 батальйону Аліна Тригуб та Олексій Чусов оперативно прибули на місце події. Піднявшись на 9 поверх, патрульні через сусідське вікно разом із заявницею намагались вмовити чоловіка відчинити двері та не робити відчайдушного кроку.

Поліцейські встановили номер телефону опікунки містянина. Жінка повідомила, що вже підходить до будинку та має ключі від помешкання. Однак двері були замкнуті зсередини.
Оскільки зволікання могло призвести до непоправного, інспектори прийняли рішення зламати двері. Потрапивши до помешкання, патрульні підбігли до чоловіка й силою стягнули його з підвіконня.

Громадянин опирався та поводив себе агресивно й намагався усіляко вирватися, аби таки вчинити самогубство. До нього поліцейські застосували кайданки, аби чоловік не завдав собі шкоди.
Надалі на місце викликали швидку, лікарі якої шпиталізували громадянина до спеціального медичного закладу.

Дякуємо патрульним за злагоджені та оперативні дії та за врятоване життя. Вдячні заявниці, що не залишилась осторонь чужої біди.