Рівненські патрульні передали 70-річного чоловіка, який загубився напередодні, синові

Учора ввечері про допомогу до поліції звернувся охоронник кооперативу. Заявник повідомив, що дезорієнтований літній чоловік ходить територією, ймовірно, у пошуках місця для ночівлі.

Патрульні Ольга Левицька та Іван Стрільчук прибули за вказаною адресою та виявили розгубленого громадянина. Той не міг чітко пояснити, що він робить в цьому місці, та назвати свої дані. Чоловік сильно змерз, тож інспектори одразу запропонували йому сісти у службове авто, щоб зігрітися. А також дали свій чай та їжу. Коли дідусь відігрівся, то щиро подякував поліцейським за вечерю, адже вже добу нічого не їв.

За допомогою інформаційних баз охоронці порядку встановили, що 70-річного мешканця Золочівського району Львівської області розшукує син. Ще 11 січня він повідомив в поліцію про зникнення батька.

Патрульні зв’язались з родичем дідуся й той одразу ж вирушив в напрямку Рівного. На стаціонарному посту Опарипси інспектори передали батька синові.
Чоловік подякував охоронцям порядку за людяність та чуйність.

Друзі, будьте уважними до своїх рідних, особливо до людей літнього віку та дітей. Не будьте байдужими, не проходьте повз людей, яким, можливо, необхідна допомога. У разі потреби телефонуйте 102.