Про обмеження прийому громадян управліннях патрульної поліції по всій Україні

До уваги громадян!

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” в управліннях патрульної поліції по всій Україні прийом громадян — обмежено!

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:
1. Видача евакуйованого транспортного засобу;
2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

Більш детальну інформацію про обмеження прийому громадян в управлінні патрульної поліції у вашому місті читайте на офіційних фейсбук-сторінках патрульної поліції.

З усіх інших питань просимо звертатися до управлінь патрульної поліції у вашому місті письмово. Адреси та електронні пошти можна дізнатися: за посиланням .

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ “Про звернення громадян”.

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.