Відскановані Заявки разом з необхідними додатками просимо вас направляти на електронну адресу Департаменту патрульної поліції за посиланням: public@patrol.police.gov.ua

 

Для того, щоб оформити заявку потрібно:
 1. Заповнити форму.
 2. Скачати бланк заявки.
 3. Завантажити відскановану і заповнену заявку (у форматі jpg або png).
 4. Надіслати заявку.

 

Порядок узгодження схеми маршруту та розкладу руху під час нерегулярних перевезень організованих груп дітей

 

Порядок перевезення організованої групи дітей здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (далі – Постанова).

Відповідно до вимог Постанови не пізніше ніж за три робочих дні до запланованої дати перевезення організованої групи дітей автомобільний перевізник:

 1. Особисто звертається до найближчого територіального (відокремленого) підрозділу Департаменту патрульної поліції з відповідною заявою на ім’я начальника управління (зразок додається).
 2. До листа надається на узгодження в трьох примірниках попередньо розроблена та погоджена між замовником послуги і автомобільним перевізником схема маршруту (картографічне зображення розроблене за допомогою інтернет карт) та розклад руху (встановлений, враховуючи вимоги Постанови).

Супроводження організованої групи дітей

 

У випадку перевезення організованої групи дітей колоною з п’яти і більше автобусів відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ від 29.11.2016 № 1259 «Про затвердження Інструкції з питань супроводження транспортних засобів спеціалізованими автомобілями Національної поліції і забезпечення безпеки дорожнього руху під час його здійснення» обов’язковим є супроводження спеціалізованими автомобілями Національної поліції.

Для організації супроводження замовнику послуги необхідно за 5 днів до запланованої дати супроводження звернутись з листом:

 • на ім’я начальника відповідного територіального (відокремленого) підрозділу Департаменту патрульної поліції якщо супроводження відбудеться в межах однієї області/міста.
 • на ім’я начальника Департаменту патрульної поліції – в межах декількох областей.

 

Зразок_на_погодження_схеми_руху

 

  Скачати бланк заяви  Помилка скачування файла. Спробуйте пізніше

   Скачати бланк заяви   Помилка скачування файла. Спробуйте пізніше